ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| https://veliki.com.ua/dir_cycle-trainers.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 27.07.2021 19:35 

Сообщения: 3
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:23.07.2021
"на ґрунтах понад Вільхівкою я бачив, що деякі люди вже працюють на над зусиллях." Я так понимаю что это коснулось меня. так правда был момент когда нужен был небольшой отдых очевидно ранее ольховки


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 28.07.2021 08:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Vom Baty писал(а):
Рекомендую в групповую или индивидуальную аптечку если по жаре и больше ста педалите.: https://nutrend.com.ua/index.php?p1=end ... magneslife


Доречі, по магнію та будь-яким іншим медичним препаратам.
Я цей момент якось упустив. Проте він потребує обов'язкового розбору.
Я так розумію, коли неповнолітнього хлопця схватила судома, ви дали йому пігулку магнія в той час коли батька не було поруч? В такому разі ваші дії були не правомірними, а в деяких випадках можуть трактуватися як злочинні.
В першу чергу потрібно було повідомити про випадок батька і мене, а я би в свою чергу повідомив батьку.
Батько був поїхав вперед, а хлопець залишився в хвості колони, між ними утворився великий розрив.
Коли мені повідомили про випадок судоми у хлопця і я під'їхав до вас, я так розумію, справу вже було зроблено. Я одразу поїхав шукати батька, щоб повідомити його. Тільки з його згоди можна було давати неповнолітньому хлопцю медичний препарат. У нього могли бути якісь протипоказання, або інші особливості, тощо, про які знають тільки батьки. Без присутності батька дане рішення було приймати заборонено. Крім того, я би ще уважно прочитав інструкцію, які пігулки незнайомі люди яких я бачу вперше у житті, надають моєму сину. Я цей випадок розцінюю як зашквар, і це вже камінь у ваш город.

kip03 писал(а):
"на ґрунтах понад Вільхівкою я бачив, що деякі люди вже працюють на над зусиллях." Я так понимаю что это коснулось меня. так правда был момент когда нужен был небольшой отдых очевидно ранее ольховки


Ні, Віталій, це стосувалося не тільки тебе.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 28.07.2021 09:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 129
Город: Kharkiv
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:07.03.2017
.


Последний раз редактировалось Vom Baty 28.07.2021 11:20, всего редактировалось 4 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 28.07.2021 09:36 

Сообщения: 40
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.06.2020
З задоволенням читаю організацію і маршрути автора, переглядаю фото, відгуки участників, тощо.... Маю надію, що колись, в майбутньому долучусь таки до цих походів зі своєю бандою)))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 29.07.2021 09:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Pandomimum писал(а):
долучусь таки до цих походів зі своєю бандою)))


Якщо не озброєні, то норм)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 29.07.2021 09:59 

Сообщения: 40
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.06.2020
Погожий Вітер писал(а):
Pandomimum писал(а):
долучусь таки до цих походів зі своєю бандою)))


Якщо не озброєні, то норм)

Максимум ліхтариками)))
Скажіть, будь ласка, а взагалі планується найближчим часом якась лайтова покатушка на кшталт, що Ви їздили на Водобуд (дуже шкодую, що тоді не потрапив).
Дякую.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 29.07.2021 10:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Pandomimum писал(а):
Погожий Вітер писал(а):
Pandomimum писал(а):
долучусь таки до цих походів зі своєю бандою)))


Якщо не озброєні, то норм)

Максимум ліхтариками)))
Скажіть, будь ласка, а взагалі планується найближчим часом якась лайтова покатушка на кшталт, що Ви їздили на Водобуд (дуже шкодую, що тоді не потрапив).
Дякую.


Я вам так сходу не скажу, оскільки займаюсь цим як хоббі на громадських засадах і не маю чіткого розкладу. І за загальним фоном справ починаю так детально думати про це десь у 2-й половині тижня. Хоча по лайтовим покатушкам можу прокоментувати, що вже 2-га половина сезону і відповідно відстані швидше за все будуть довшими ніж на початку по причині переважно загальної вкатаності вело спільноти. Але є у нас також люди , які бажають кататись з нами, але проїжджати менші відстані, для них я думав розглянути варіанти евакуації електричкою десь на половині маршруту.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.063s | 19 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'