ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| купить велозапчасти |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 03.10.2021 20:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Покатушка була нейомвірна, огортаюча теплотою казкового осіннього лісу і друзів поруч! Я би навіть не назвав це покатушкою, а галаконцертом, за участі усіх зірок:) , багато було неочікуваних, але дуже приємних зустрічей, велика кількість старих друзів та багато нових надзвичайно цікавих знайомств! Наговорився з усіма, надивився на всіх, кого давно не бачив, насміялися, почитали вірші, Аліна піймала рибу, розвели багаття, чудовий оксамитовий осінній день кладемо в скарбничнку споганів! Такою великою компанією, напевно, в цьому сезоні навряд чи вже вдасться зібратися (32 учасника), хоча хто зна, тому назвемо цю подорож фінальним гучним акордом сезону, що забринів під колесами наших велічків на осінньому оксамиті! Подорож залишила відчуття наповненності і натхнення! Це була покатушка в першу чергу про дружбу і про стосунки між людьми, і точно не про відстань чи швидкість. Надзвичайно різно-шерстний по підготовці колектив, більшість з учасників могли проїхати цей маршрут раза в три-чотири-п'ять швидше, проте на під'йомах всі терпляче чекали тих хто покищо не такий швидкий, подарували декілька зоряних кілометрів маленькій Соні коли вона вела колону, я впевнений, що вона у своєму житті ще не раз буде з теплотою згадувати наш колектив і цю вело-прогулянку з батьком і з нами. Це була подорож про велич людського духу, про дружбу, і про романтичну витончену осінь-2021. Успіхів усім вам на ваших стежках! Це було незабутньо!


Последний раз редактировалось Погожий Вітер 03.10.2021 20:45, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.10.2021 20:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 2182
Изображения: 6
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:28.05.2009
Первое(вы его видели):Изображение
Второе:Изображение
Третье:Изображение
Четвёртое:Изображение
Пятое:Изображение
Шестое:Изображение
Изображение
Изображение
Седьмое:Изображение

Больше фото тут: https://www.strava.com/activities/6058336335 :oops:

_________________
НЕТ ДОРОГ - ЕСТЬ Touhg Dog!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.10.2021 21:08 

Сообщения: 36
Изображения: 2
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:06.01.2014
Спасибо оргу за прекрасный маршрут, и всем спасибо за хорошую компанию


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.10.2021 21:44 

Сообщения: 1
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:03.10.2021
Отличная покатуха,спасибо оргу всё было на высоте)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.10.2021 22:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Vag писал(а):
Спасибо за велопрогулку! 30 человек это сила по нашим временам. Как вы там, успешно утопли по дороге на триозерье?


Валерій, і тобі дякую, що приїхав, ти здорово підсилюєш групу своїми навичками, досвідом та легкою вдачею, а також "покатушками всереднині покатушки", доки ми відпочивали на Першому озері, ти із заціаквленими учасниками виконав ще одну подорож до печери, із поверненням на базу, вищий пілотаж! І фотографії з печери виглядають епічно!
Дорога назад була прекрасної якості.

Також були приємно здивовані візитом ще одного організатора з ХТ, - Юрія Touhg Dog!


Декілька фото від Андрія Ambassador:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.10.2021 09:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 5
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:28.07.2021
Спасибо за отличный маршрут организатору.и всем за отличную компанию.)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.10.2021 10:22 

Сообщения: 19
Город: Харьков
Пол: Жен
Зарегистрирован:13.08.2015
Чудесный день) Хорошая покатушка....грязь помесили знатно ))) Сильная команда собралась! Всем спасибо.
Отдельное спасибо ребятам, которые ждали в лесу на поворотах! :list:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.10.2021 15:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 49
Изображения: 0
Город: харьков
Пол: Жен
Возраст: 44
Зарегистрирован:22.09.2018
Ну да, и никто не скажет, что пока стая матерых "лосей" скакал наперегонки по пересеченной местности, половина группы потерялась под чутким руководством замыкающего с рацией и блукала сначала в полях, потом по частному сектору и, на закуску, по лесу...

Но они же сами виноваты - просто ездить правильно не умеют. И велики у них трехколесные. :pink:
Пешеходы - что с них взять. :facepalm:

Но мы об этом никому не расскажем - что было в грязи лесов Семиозерья, то остается в грязи лесов Семиозерья...
А кто что плохого о покатухе скажет - тот сам знает кто! :evil:

А у меня только хорошее! Сплошной восторг и очарование! :-P
Я ж не из тех, кто сами знаете хто :eek:

Всем добра и приятных покатух в хорошей компании.

_________________
https://arttravel.top/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.10.2021 17:07 

Сообщения: 19
Город: Харьков
Пол: Жен
Зарегистрирован:13.08.2015
:lol:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.10.2021 17:09 

Сообщения: 19
Город: Харьков
Пол: Жен
Зарегистрирован:13.08.2015
Жаль что Вы с нами не поехали после привала. В лесу всё было чётенько, ждали на каждом повороте, потеряться было невозможно)))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.10.2021 19:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
SuryNumy писал(а):
Ну да, и никто не скажет, что пока стая матерых "лосей" скакал наперегонки по пересеченной местности, половина группы потерялась под чутким руководством замыкающего с рацией и блукала сначала в полях, потом по частному сектору и, на закуску, по лесу...

Но они же сами виноваты - просто ездить правильно не умеют. И велики у них трехколесные. :pink:
Пешеходы - что с них взять. :facepalm:

Но мы об этом никому не расскажем - что было в грязи лесов Семиозерья, то остается в грязи лесов Семиозерья...
А кто что плохого о покатухе скажет - тот сам знает кто! :evil:

А у меня только хорошее! Сплошной восторг и очарование! :-P
Я ж не из тех, кто сами знаете хто :eek:

Всем добра и приятных покатух в хорошей компании.



Шановна Яна, вітаю. Хоч ви і не реєструвалися на нашу покатушку , проте думаю, що я вірно вас упізнав.
По-перше, ми раді, що ви знайшлися, Валерій за вас переживав, коли назад від озера ви поїхали з ним, і загубилися в лісі. Я ще хотів вас попередити, коли ви оголосили що їдете додому з Валєрієм, що він їздить доволі швидко, але ви якось тримались всю подорож осторонь, тому вирішив не лізти до вас із своїми порадами, по вас зчитувалось, що ви краще знаєте, що для вас потрібно.
Я уважно спостерігав за вами впродовж всієї поїздки, ви ні з ким не спілкувалися, нічого не розповідали про себе, не намагалися встановити дружнього контакту ні з ким з учасників. Коли на озері під час відпочинку ви сіли осторонь від усіх, я підійшов до вас і спитав як ваш настрій та запросив до столу, до колективу, на що ви відповіли відмовою, і я сказав , що поважаю ваш стан душі, і більше вас не чіпав. Я не маю звичку лізти в душу незнайомим людям, та і знайомим також (можливо тому у мене так багато друзів).

Про те, що "ви самі винні, і не вмієте їздити", а також що у вас "триколісний велосипед" - такого вам не говорив жоден учасник з тридцяти одного (за вирахуванням вас), це я, як керівник, заявляю відповідально. У нас так не принято - пащекувати. Можливо там , де ви були раніше було так заведено, і ви принесли ці цінності звідти із собою. Це являється вашою вигадкою, і являється не правдою.

З приводу ваших слів "пішоходи, що з них взяти", такого вам також ніхто не говорив, і це також являється не правдою.
Але раз ви вже самі себе так назвали, то алегорічно, я міг би погодитись, що пішохідний рух ва ближче. І ось чому. Перед стартом на Університеті у вступному слові я зазначив: "По дорозі рухаємось в колоні по одному. Це питання безпеки". Коли ми їхали по Сумській, всі так і зробили. Але не ви. Ви їхали по пішохідному тротуару, що заборонено Правилами Дорожнього Руху України:
Пункт 6.6, підпункт в) Велосипедистам забороняється рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих). Який в такому випадку можна зробити про вас висновок? Одне з двох: або ви вважаєте себе розумнішими за інших, або просто не знаєте правил дорожнього руху. Я завжди при першому знайомстві з людиною виходжу з кращого, тому спираючись на те, що можливо ви не знаєте правил, зазначив вам наступне: "Яна, хочу повідомити вам, що рух велосипедистів по пішохідному тротуару заборонений згідно правил дорожнього руху України", на що ви відповіли мені питанням у тій же інтонації і стилі, як написане ваше повідомлення на форумі: "А що , нас оштрафують?". Після цього я зазначив вам наступне: "Хіба я схожий на поліцейського? Ні, штрафувати вас ми не будемо, я просто повідомив вам інформацію, і ви вільні робити з нею що вважаєте за потрібне на ваш розсуд", і спостерігав за вами. М'який натяк ви , я думаю, вловили, але продовжили рух по пішохідному тротуару, не врахувавши його. Більше того, ви їхали з випередженням колони, ганялись по тротуару то туди то сюди, роблячи небезпечні маневри, переїжджали пішохідні переходи не спішуючись, що також заборонено ПДР. Ногою я не топаю, це не мій стиль керування, тому я залишив вас у спокої, звісно, зробивши відповідні висновки. До слова, в колоні було багато дуже сильних учасників, істотно сильніших ніж ви, і ніхто з них не дозволяв собі такої поведінки, ні обгін колони на жвавій магістралі міста, ні тим паче їзду по тротуару. Відверто, в середовищі велотуристів - це вважається дурним тоном, і навіть хамством.

По питанню ситуації на першій половині маршруту. "Курчат рахують по осені" як то кажуть, а підриємство чи проєкт оцінюють по результатам у фіналі. А ще є таке народне прислів'я: "не показуй дурневі не закінчену роботу". А резальтат був наступним: на проміжні привали і на загальний привал-пікнік успішно дісталися всі до одного учасника, включно з вами. Ось який був результат. А от на зворотньому шляху, коли ви вирішили поїхати додому самостійно - ви загубилися. У нас самостійний трансфер додому являється нормою речей, учасник повідомляє, що відколюється від групи, прощається з усіма і далі рухається сам. Ви так і зробили. Результат відомий.

По питанню замикаючого. Підбиваючи підсумки подорожі, і враховуючи вище сказане, я, як керівник, оцінюю виконану роботу замикаючого як відповідальну і якісну. Якщо ви бажаєте покращити роботу замикаючого і підсилити цю ланку - будь ласка, можете спробувати також, рацію ми видаємо. Звісно , одразу на посаду замикаючого ми вас не візьмемо, а лиш помічником замикаючого, але при належному старанні та сумлінні, можливо колись і ви зможете ним стати. Лиш ми не любимо людей, які говорять не правду і пащекують, але до наступного разу у вас є доволі часу, щоб зробити вірні висновки , і виправитися. Але не баріться, бо подейкують, що з наступного сезону всі покатушки на ХТ зроблять платними (жарт).

Велкам!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2021 01:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Сів уже було писати детальний звіт, як я завжди це роблю: цифри, перебіг подій, висновки, тощо. А потім подумав, навіщо деталі для особливої покатушки, нехай вона залишиться у фотографіях і відео. Єдине, що скажу - це була найкраща моя подорож в сезоні. Я думав, що покатушку із SUP-бордами на В'ялівське водосховище майже нічим не можна перебити, і от цій покатушці в Оксамитову Осінь - це вдалося :)
У людської природи є така потреба - відмічати, підсумовувати віхи. Відгриміли гарячі літні покатушки, відгримів ювілейний бревет, Арина перемогла у двох складних мультигонках. Я давно всіх не бачив. І багато людей на це відгукнулися, покатушка зібрала рекордну кількість учасників в цьому сезоні. І я думаю, що можна зробити доброю традицією, збиратися ось так, усім разом, у перший тиждень жовтня, щоб у неквапливій осінній атмосфері проводжати сезон, що минає, підбити проміжні підсумки та побачитись з багатьма. Ще раз щиро дякую усім вам, друзі, за цей неймовірний день!
Багато було нових харизматичних учасників та старих друзів. Дякую Євгену за неоціненну допомогу мені в організації, за масштабну роботу замикаючим, яку він виконав ретельно та відповідально! Женя, твої загальні життєві принципи дозволяють тобі робити будь-яку справу за яку ти берешся якісно, і бути відповідальним в ній. Із вдячності, я готовий відпрацювати замикаючим на будь-якій твоїй покатушці. Дякую Юрію Бугаєву, за те що підхопив на себе клопоти по влаштуваню багаття, та Євгену з командою за заготівлю дров! Дякую Аліні, яка зголосилася очолити колону до триозерря, в той момент, коли я прийняв рішення повернутися назад по 3-х відставших, і яка прекрасно з цим впоралася! Дякую Арині, яка з готовністю моментально дістала пачку медикаментів і всунула мені в руки, та віддала свою останню воду щоб промити рану, коли я повертався до відставших, щоб допомогти їм після падіння, ми не знали що там відбулось напевне, і тому готувались до найгіршого, як добре, що все обійшося і ні на кому не лишилося навіть подряпини. Дякую Валерію і Денису за уважність, декілька раз звертали мою увагу на важливі деталі. Ідеально влився в нашу компанію наш новий друг, поліглот, мудрець, та відважний мандрівник, Володимир. Несподівано і приємно було побачити Валерія Дягілева з Аліною, виявилось, що ми з Валерієм вчилися в одній школі, позгадували наших вчителів, це були такі емоції, просто до глибини душі. Дуже приємне нове знайомство із Павлом з Велопланети, в ньому одразу вгадується життєва мудрість. Уже згадував Валерія VAG , який завжди додає в компанії особливої атмосфери, та Дениса, нашого веселого хлопчика Андрія, моїх друзів Сергія та Віталія, також завітав Юрій Touhg Dog, всі мої друзі, близькі мені Павло і Наталі, з якими ми протовкли разом не мало пилюки по грунтах за сезон, та наприкінці сезону разом проїхали ювілейний бревет, чемпіонку Арину, датчик харизми просто зашкалює :), Михайло, наш щирий та мудрий друг, Роман із маленькою та мужньою принцесою Сонею, та всіх інших учасників, старався запам'ятати всі імена. Оксамитової і теплої вам осені, друзі! До зустрічі! :)

phpBB [video]



В осінню пору більше хочеться тепла,
І слова, що так душу зігріває!
Щоб та людина поруч нас була,
Яка по-справжньому, із трепетом кохає!
Бо не зігріє серця теплий плед,
Не допоможе навіть і багаття,
Тут треба мати вогник у душі, насамперед,
Цього не зробить чай чи тепле шмаття!
В цю пору більше хочеться тепла,
Глінтвейн на двох гарячий заварити,
Щоби любов по венах потекла,
І так, щоб осінь цю не раз хотілось повторити!
Людмила Степанишена


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2021 12:34 

Сообщения: 17
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:04.09.2017
SuryNumy писал(а):
Ну да, и никто не скажет, что пока стая матерых "лосей" скакал наперегонки по пересеченной местности, половина группы потерялась под чутким руководством замыкающего с рацией и блукала сначала в полях, потом по частному сектору и, на закуску, по лесу...

Но они же сами виноваты - просто ездить правильно не умеют. И велики у них трехколесные. :pink:
Пешеходы - что с них взять. :facepalm:

Но мы об этом никому не расскажем - что было в грязи лесов Семиозерья, то остается в грязи лесов Семиозерья...
А кто что плохого о покатухе скажет - тот сам знает кто! :evil:

А у меня только хорошее! Сплошной восторг и очарование! :-P
Я ж не из тех, кто сами знаете хто :eek:

Всем добра и приятных покатух в хорошей компании.




В таком случае организатор должен был указать что темп не матрас и отстающих не ждём,чтоб люди рассчитывали на свои силы


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2021 12:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 17288
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:30.09.2003
а есть трек?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2021 13:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
_Артем_ писал(а):
SuryNumy писал(а):
Ну да, и никто не скажет,




В таком случае организатор должен был указать что темп не матрас и отстающих не ждём,чтоб люди рассчитывали на свои силы


О, рібята, бачу ви знайшли один одного! Не буду вам заважати.

Миша писал(а):
а есть трек?

Міша, привіт, так, все є, викладу дещо згодом. Ще буде трек, ще будуть фото оформлені у слайд-шоу із з'йомками з дрона, посилання на стягування фото.
Я після покатушки впродовж всього тижня поступово викладаю матеріали, звіт, тощо. Велику задачу розбиваю на дрібніші , згідно з пріоритетами та авторським задумом.
Слухай, а ти не міг би, будь ласка, допомогти відновити пароль , тут на форумі , своїй давнішній знайомій по фаєр-шоу, Арині Федосеєвій? Нік: Odina. Бо у неї щось там не получається, а попросити вона соромиться) Буду вдячний! ✋


Последний раз редактировалось Погожий Вітер 05.10.2021 17:31, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.157s | 28 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'