ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| veliki.com.ua/dir_pump.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 26.07.2021 15:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 129
Город: Kharkiv
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:07.03.2017
.


Последний раз редактировалось Vom Baty 28.07.2021 11:12, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.07.2021 19:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Vom Baty писал(а):


PanKot писал(а):
Прикольно получается, в альбоме фотки от всех сортируются по времени в одну цепочку. Моя фотка и сразу я сам с фотиком :)



Це вперше у нас стільки фотографій з нашого заходу, зроблених не мною)
Дякую Анатолію Vom Baty та Сергію PanKot за виконану роботу по фото- та відео- з'йомці!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.07.2021 23:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Отже, у неділю 25 липня 2021 р. виконали колективом 15 осіб маршрут довжиною 115 км зі стартом із Золочіва та фінішем у м. Харків. Доречі, цікава гра цифр - додаєм одну одиничку і вуаля. Двох чемпіонів Стаса і Арину, котрі йшли по нашому маршруту виїхавши із запізненням, і наздогнавши нас десь на його половині, а потім також стрімко умчали - я не враховую. Так би було 17. Проте встиг з ними переговорити за життя, за те за се, відчув характери, як і передбачалося - чемпіонські) Немов дві гончих на полюванні - вони вгризались в цей маршрут)
Відвідали три водосховища: Трав'янське, Муромське та В'ялівське, на узбережжя останнього не заїжджали - оглянули здалеку, та й ми там вже були двічі за цей сезон.
Маршрут має всі шанси стати "золотою класикою". Все в ньому комфортно - і пуста ранкова електричка, і тотальне домінування ґрунтових доріг над асфальтованими, мальовничість пейзажів і оптимальна відстань як для середини літа.
Компанія цей раз склалася сильна, що і логічно, на "сотку" з хвостиком замахнулися люди досвідчені, впевнені у своїх силах. А дехто, та майже половина групи, ще доїжджали у Золочів з Харкова власним ходом (38 км). Окрім старих друзів, яких я був як завжди радий бачити - Артема, Павла, Наталі, Сергія, Олександра, Костянтина, Віктора, влилась ще одна група "дальнобійників", так називаю атлетів які катають маршрути що наближуються по відстані до бреветів, у складі трьох осіб: Анатолій, Олег та Генадій, а також нові учасники Сергій, Віталій, та Олексій з 13-ти річним сином.
Отже старт. Південний вокзал, ранкові промені виграють на іонічній колонаді, сонячне місто та передчуття дороги і мальовничого маршруту дарує гарний настрій, купуємо квитки і з комфортом розміщуємось у вагонах добре нам знайомої, майже порожньої (за що її і любимо) електрички до Золочіва о 06-38. За розмовами не зчулися як за годину двадцять дістаємось Золочіва. Хотів було ще трохи вздрімнути в електричці, але нитки бесід остаточно заводять в стан повної бадьорості, давно не бачив друга Артема, багато нових тем, доєднуються до розмови ще хлопці, та й таке.
У Золочіві зустрічаємось із майже рівною по кількості групою учасників, що дісталися власним ходом. Докупівля провіанту в крамниці біля вокзалу, і стаємо на маршрут.
На маршруті все передбачувано - ґрунти... лани, кукурудза змінується соняхом, сонях гречкою, гречка пшеничкою. Жнива тривають повним ходом. На Трав'янському водосховищі довгий привал і обід. Бажаючі купаються, проте вода як для купання холодна - даються взнаки зимні ночі напередодні. Рухались доволі бадьоро, команда як згадано вище підібралась сильна, отже маршрут проходили з пристойним випередженням, сонце ще високо, а майже дістались міста. Тому приймаю рішення оглянути рекомендований глиняний кар'єр. Тут же в сусідньому селі Шестакове вирішуємо з Артемом добрати води прозапас. Це оголило проблему села, пов'язану із близькістю до кар'яєру. Вода в криницях жовто-помаранчева, наповнена глиною, про що з сумом в голосі нас сповістила місцева мешканка у відповідь на прохання набрати води в її обійсті і вказала на криницю в кінці вулиці біля "красивого будинку". Красивим будиноком виявився дім з оновленим дахом і заміненими на пластикові вікнами. Можливо там мешкає підприємлива людина, яка змогла скористатися близькістю до глиняного кар'єру, тощо. Також біля села в наявності став і гусяче господарство, яке височіє бетонними парканами прямо на узбережжі ставка. Діставшись криниці, набираємо з Артемом мутної глиняної води у пляшки на випадок критичної спраги когось з учасників, група тим часом чекає нас на краю села. Фінальне враження від місцевості залишилось дещо гнітюче, і загалом село складає враження бідного, імовірна і логічна причина - низька якість води у водогоні і як наслідок відсутність бажання людей там проживати. Від подальшого пропонованого експромту в сторону таськівської стежки відмовляюсь - голод жене нас до запланованого привалу на вечерю, спрямовую рух в сторону добре знайомої бесідки в урочищі Пивне. Дістаємось, розташовуємось на двох столиках на довгоочікувану вечерю (вже рухаємось 3 години без перекусу), відпочиваємо. Далі пірнаємо в лани, огинаємо Вільхівку ґрнутами, фантастична ділянка, яку проходимо у промінях вечірнього сонечка, наші довгі тіні безшумно рухаються поруч, настрій урочистий, відчувається близькість дому, та передчуття скорого виходу на асфальт і як наслідок завершення покатушки. Кожну покатушку я чекаю як свято, тому також відчуваю легкий сум з приводу її скорого завершення. У Елітному привал біля крамниці. Далі ривок по новому ідеальному покриттю і залітаємо в межу міста. Салтівське Шосе, розташовуємось в закладі швидкого харчування з друзями, відрефлексовуємо подорож, обговорюємо плани на майбутнє. Прощаємось з частиною учасників (третина відкололась ще на окружній по власним напрямкам в сторону домівок) і компактним загоном вчотирьох дістаємось фінішу - обираємо для цього сквер "Дзеркальний струмінь". Ставлю фінальну точку на мапі маршруту, ще пару слів на прощання, і щасливо, друзі та до нових зустрічей! Це була крута подорож!

З втрат:
- У Олексієвого сина трохи прихопила ногу судома. Імовірна причина - гумові капці на ногах, можливо нерівномірне навантаження на стопу призвело до цього. Повноцінне взуття також було в наявності, перевзування та пігулка магнію допомогли, проте ближче до фінішу проблема нагадала про себе знову, то ж вони з батьком поїхали додому трохи раніше за всіх. Організм молодий, думаю швидко відновиться, чого я і бажаю хлопцю. Для 13 років - парубок у прекрасній формі, і до того ж гарно вихований. Вітання батькам!
- Вже наприкінці подорожі, ніби ввічливо очікуючи фіналу - перетерся тросик задніх гальм на електровелосипеді у Віктора Vor4un-а.

Слайд-шоу картинок з походу можна переглянути тут:
phpBB [video]


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2021 00:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Героєм подорожі одностайно визнано нашу єдину учасницю жіночої статі, володарку фантастично чарівної посмішки - Наталі, їй же належить і емоція дня:
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2021 08:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 129
Город: Kharkiv
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:07.03.2017
.


Последний раз редактировалось Vom Baty 28.07.2021 11:13, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2021 10:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 66
Город: Мариуполь
Пол: Муж
Зарегистрирован:25.10.2010
Подпишусь на поход с ночевкой в Огурцово/Волчанск, если в ближайшие выходные


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2021 10:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 129
Город: Kharkiv
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:07.03.2017
.


Последний раз редактировалось Vom Baty 28.07.2021 11:13, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2021 11:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 129
Город: Kharkiv
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:07.03.2017
.


Последний раз редактировалось Vom Baty 28.07.2021 11:13, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2021 11:15 

Сообщения: 3
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:23.07.2021
на огурцово подпишусь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2021 13:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 95
Город: Харків, південна Салтівка
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:04.09.2017
Vom Baty писал(а):
Как видишь успели и на карьер заехать, думаю и таськину тропу проехали бы быстро. За карьером есть Кулиничи, там вода и тд, короткий подъём на трассу и быстрый спуск к тропе. Думаю осилили бы все. Но решение орга = закон, поэтому всё норм.)

Я то надеялся, что раз прибытие афишируется так поздно, то подольше на водоёмах поотвисаем, что народ купаться будет. Но видать коллектив таких же водоплавающих, как я, найти не просто


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2021 14:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 129
Город: Kharkiv
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:07.03.2017
.


Последний раз редактировалось Vom Baty 28.07.2021 11:14, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2021 14:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 95
Город: Харків, південна Салтівка
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:04.09.2017
Vom Baty писал(а):
Зелёная вода отпугнула меня.☺

Это только возле дамбы Травянского, даже на нём же, на пляже вообще не было зелёной мути. И на всех остальных... проводил их только взглядом...
Я так понимаю, зелёные водоросли активно разростаются, вроде не ядовитые, с одной стороны не приятно, но с другой, они у поверхности и ветер их пригоняет к одному берегу, а со всех остальных сторон их нет


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2021 14:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 95
Город: Харків, південна Салтівка
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:04.09.2017
Ігор, а що фотки, будуть ще пізніше? Відео зі слайдом вийшло дуже добре, але хотілося б хоч трохи фоток з такого професійного фотіка


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2021 15:23 

Сообщения: 20
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:15.06.2016
Здорово прокатились!Был рад увидеть знакомые лица,а также пообщаться с новыми людьми.Всем спасибо!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.07.2021 16:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Vom Baty писал(а):
Как видишь успели и на карьер заехать, думаю и таськину тропу проехали бы быстро. За карьером есть Кулиничи, там вода и тд, короткий подъём на трассу и быстрый спуск к тропе. Думаю осилили бы все. Но решение орга = закон, поэтому всё норм.)

Вірно, ми би встигли скрізь. І на таськину стежку також - по відстані то на то і виходить. Проте коли я приймав рішення оминути таськіну стежку я керувався не відстанню, а іншими пріоритетами. Мені потрібне було добре знайоме і затишне місце для вечері і відпочинку людей. Для мене між бордюром попри дорогу біля кулиничів і столиками в урочищі не стоїть знак "рівно". Більше того, заїзд на кар'єр я також вважаю власною помилкою. По-перше, з нами був хлопець який потерпав від судоми, а також потім на ґрнутах понад Вільхівкою я бачив, що деякі люди вже працюють на над зусиллях, хоча після перепочинку в Елітному і підкріплення смаколиками вони відновилися, проте цього можна було уникнути. Ці 9 кілометрів були зайвими. Також зайвою була вимушена ділянка по трасі, як наслідок гілки в сторону від маршруту. Коли ми сіли за столи, я вибачився перед своїм колективом за цю ділянку, хоча мені цим ніхто і не дорікнув. Попри все - я вважаю даний урок корисним, і таким, що вподальшому знадобиться як загалом для життя, так і для покатушок зокрема. Я постарався виправити припущену помилку, хоча ідеально вже не вийшло. Я розглядаю покатушку як продукт, бачу "картинку згори" і бажаю, щоб вона була цільною та наділена тими властивостями, як я її задумав, цим я керуюсь. Загалом вважаю, що пройшов урок і впорався із задачею достойно.
Важливе уточнення: це не камінь у ваш город. Ця ситуація стосується виключно мене, і це просто відвертий діалог із самим собою. В кінченому рахунку я, як керівник, є особою, яка напряму впливає і відповідає за психологічну обстановку в колективі.
Також прохання до вас не розвивати дану тему вподальшому, або не розраховувати на моє залучення в її розвиток, оскільки це споживає ресурс, а я для себе вважаю її остаточно вичерпаною.

PanKot писал(а):
Я то надеялся, что раз прибытие афишируется так поздно, то подольше на водоёмах поотвисаем, что народ купаться будет. Но видать коллектив таких же водоплавающих, как я, найти не просто

Сергій, думаю , що ми зможемо тебе здивувати)
Є у нас один козирний туз в рукаві... У нас в колективі є людина, яка на стільки полюбляє купатися, що б'юсь об заклад - ти ще таких не зустрічав! Нажаль, вона зараз травмована і перебуває у стані відновлення. Проте щойно вона відновиться, і якщо погода дозволить - ми виконаємо покатушку "9 озер" яку я придумав, або "купай мене повністю" :). Я вже її анонсував тут на форумі, проте був змушений відмінити, частково з вище озвученої причини, бо таку покатушку окрім тієї людини більше ніхто з тих кого я знаю не годен повноцінно оцінити) Ну тепер можливо ще ти зможеш! :)

Надаю коментар по поточній ситуації з купаннями. Дивись, у нас така концепція (власне як і було в цей раз): всі хто бажають йдуть купатися, потім я спостерігаю, коли виходить останній, і ще деякий час, якщо більше ніхто не виявляє бажання купатися, чекаємо доки всі обсохнуть/перевдягнуться, і рухаємось далі. Буває таке, що хтось один довго купається, але таке буває рідко, тоді коли я бачу, що решта колективу починає нудитись або бачу що таймінг того вимагає - потроху просимо закруглятися, але це не є різко - людина собі спокійно докупується, і далі так само, продовжуємо маршрут.
В цей раз ми відпочивали на Трав'янському водосховищі рівно годину. Крім того, хлопці сказали мені, що вода холодна. Тому я із спокійною совістю рушив далі по маршруту. Проте максимум до чого ми могли би продовжити - це ще 10-20 хвилин, довші зупинки не входять в нашу концепцію. Виключення - спеціальна покатушка, яку я організовував для плавання на SUP-бордах. От там, доречі, тебе реально не вистачало :) Тоді ми провели на локації 3,5 години, і було дуже весело)
На Муромському водосховищі я не зауважив ні в кого бажання купатися, проте якби ти забажав, ми би спокійно почекали тебе хвилин 15-20, час був і я на початку в оголошенні зауважив, що кожен може бути впевнений в тому, що його почекають. Потрібно було просто повідомити, що йдеш купатися, і все.
Запас часу був закладений як "карман" для деяких учасників, які я мав надію захочуть поїхати, і що тримають повільніший темп, ніж ми виконали по факту.
Сподіваюсь, що відповів на твоє запитання.
По фотографіям - вірогідно, що вподальшому буде посилання на стягування повного пакету фото.



Рібята, коментар для всіх щодо подорожі в Огірцеве з ночівлею.
Поїздка покищо під питанням і до кінця ще мною не обміркована, хоч я і замовив собі додатковий кофр для шампанського)
Загалом я хотів приурочити її до свого дня народження, який у мене завтра. В такий спосіб я хотів відсвяткувати його в туристичній спільноті - ночівлею в мальовничому місці з суботи не неділю + вело похід.
Проте мені важливо, щоб в першу чергу зібрався кворум з близьких мені людей. Природньо, що мені би хотілося, щоб в цей день поруч перебували мої друзі, добрі знайомі. Наразі все в стані не визначеності. В когось немає багажника, у когось кофрів, тощо, все в стадії обмірковування, також розглядаємо варіант кооперації з мотоциклістами, щоб вони прихопили нашу об'ємну екіпіровку, тощо.
В будь-якому разі, якщо план складеться - я повідомлю про нього окремим оголошенням ближче до кінця тижня.

Всім ще раз дякую за покатушку, вона справді була кльова!:)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.103s | 28 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'