ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| veliki.com.ua/dir_tyres.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 17.06.2021 17:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
20.06.2021 (Воскресенье)

Маршрут: (1) Майдан Свободи, ХНУ ім. В.Н.Каразіна, головний корпус, біля пам''ятника В.Н. Каразіну (старт),
(2) Іванівка,
(3) Зайченки,
(4) Караванські озера,
(5) Дергачівська Січ,
(6) Семенівка,
(7) Пересічанський дуб (близько 400 років)
(8) Дворічний Кут,
(9) Урочище Шматово,
(10) Панський став,
(11) Горіхове (колодязь, горіховий гай),
(12) Мищенки,
(13) Люботинське городище,
(14) Старолюботинський став,
(15) Аеропорт "Коротич"
(16) Сад ім. Тараса Шевченка (фініш)

Сбор: 06:50 Майдан Свободи, Головний корпус Харківського Національного Університету, біля пам''ятнику В.Н. Каразіну
Старт: 07:00

Время финиша: 19:00
Место финиша: Сад ім. Тараса Шевченка
Километраж: 85,9 км.
Асфальт/грунт: 52% - асфальт, 45% - ґрунт, 3% - різне.
Темп: Помірний , прогулянковий (по останньому)
Брать с собой: Рем. набір (запасна камера, латки, насос), достатню кількість питної води, документ посвідчення особи, ліхтар та задню мигалку, репеленти.
Связь: (096) 175-07-01
Запрошую під час велоподорожі відвідати Дергачівську Січ та урочище Шматово. Також на маршруті з цікавинок передбачені: Олексіївський лугопарк, Караванські озера, Ботанічна пам''ятка природи "Пересічанський дуб", Панський став, Горіховий гай, Люботинське городище, аеропорт "Коротич".

GPX трек маршруту можна стягнути тут:
https://drive.google.com/file/d/1RAzvXz ... sp=sharing

Активність передбачається на цілий день. За прогнозом погоди денна температура повітря +27 град.С, опади відсутні, перемінна хмарність.

Темп поїздки помірний, їдемо по останньому.
Передбачена достатня кількість зупинок для перепочинку та відновлення сил, які підходять також для короткого ланча. Загальна передбачена кількість прийомів їжі - 3.
На маршруті передбачено декілька мальовничих водоймищ з можливістю покупатися.

Неповнолітні допускаються до подорожі виключно за умови супроводу батьків. За стан власного здоров''я кожен несе персональну відповідальність. Обов''язкове дотримання правил дорожнього руху України та правил руху в колоні.
*Під час подорожі можлива блоґґерська фото- та відео- з''йомка. Велоподорож відноситься до публічного заходу, під час якого згідно статті 307 Цивільного Кодексу України, діє презумпція згоди особи на фото-, відео- з''йомку. В разі не бажання потрапляти в кадр, прохання повідомити про це організатору на початку поїздки.

Прохання бути дружелюбними та взаємо-помічними щодо інших учасників подорожі.
Нагадую про необхідність дотримання соціальної дистанції 2 м.

Графічне зображення маршруту:
Изображение

В урочищі "Шматово" передбачається пікнік. Під час пікніка пропонується до обговорення документальний фільм про морську експедицію 1768 р. капітана Джеймса Кука, на 30-метровому човні "Ендевор" (тривалість перегляду 59 хв. 14 сек.). Потрібно переглянути фільм і потім обмінятися думками щодо цікавих моментів, власних вражень, тощо:
phpBB [video]


Регистрация
Зарегистрировано: 19
Участники:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 17.06.2021 17:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 31
Изображения: 6
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:13.05.2021
Только нужно учитывать что на Урочище Шматово полно ползучих гадов


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 17.06.2021 18:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Zheko писал(а):
Только нужно учитывать что на Урочище Шматово полно ползучих гадов


Обкладемось кінським волосом (жартую), пам'ятаю , мій дід розповідав, що використовував цей спосіб коли доводилось ночувати у лузі.
Добре, візьмемо до уваги.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 17.06.2021 19:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 31
Изображения: 6
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:13.05.2021
Если поеду, я могу на обратном пути раньше сойти с маршрута и не ехать до точки финиша?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 17.06.2021 19:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 1
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:21.08.2020
Погожий Вітер Добрый день. Есть несколько вопросов, если позволите. Отстающих не бросаете? Какой будет, примерно, темп по асфальту? На пригорки вкручиваете или есть возможность пешочком зайти? Заранее благодарю за ответы.
С уважением, Максим.

_________________
Люблю своего крокодила


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 17.06.2021 19:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Zheko писал(а):
Если поеду, я могу на обратном пути раньше сойти с маршрута и не ехать до точки финиша?


Так, звісно, ви вільні завершити подорож на зручному для себе відрізку маршруту, попередньо повідомивши про свій намір організатора та попрощавшись з іншими учасниками. Я віддаю перевагу завершувати подорож в парках, оскільки ми нашим колективом любимо ще півгодини-годину по завершенню посидіти, поспілкуватися, відрефлексувати подорож в затишному та приємному місці.

Kyb1k писал(а):
Погожий Вітер Добрый день. Есть несколько вопросов, если позволите. Отстающих не бросаете? Какой будет, примерно, темп по асфальту? На пригорки вкручиваете или есть возможность пешочком зайти? Заранее благодарю за ответы.
С уважением, Максим.

Максим, добрий день. Тих хто відстає не залишаємо, це питання гарантую я особисто і завжди за цим уважно слідкую. Більше того, я люблю , щоб всі учасники були в полі зору один одного, і колектив не розбивався - це туристичний постулат, якого я намагаюсь дотримуватись. По асфальту темп обирається по найповільнішому учаснику, якщо у вас є сумніви або перестороги - ви можете очолити колону і колона йтиме вашим темпом. На пагорби кожен по власним можливостям - або заїжджає , або закочує велосипед, на вершині пагорба група чекає останнього, більше того - останньому дається пауза ще 1-2 хвилини на вершині, щоб перевести подих, під час якої група його чекає.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Re:
СообщениеДобавлено: 17.06.2021 20:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 31
Изображения: 6
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:13.05.2021
Погожий Вітер писал(а):
Zheko писал(а):
Если поеду, я могу на обратном пути раньше сойти с маршрута и не ехать до точки финиша?


Так, звісно, ви вільні завершити подорож на зручному для себе відрізку маршруту, попередньо повідомивши про свій намір організатора та попрощавшись з іншими учасниками. Я віддаю перевагу завершувати подорож в парках, оскільки ми нашим колективом любимо ще півгодини-годину по завершенню посидіти, поспілкуватися, відрефлексувати подорож в затишному та приємному місці.

Kyb1k писал(а):
Погожий Вітер Добрый день. Есть несколько вопросов, если позволите. Отстающих не бросаете? Какой будет, примерно, темп по асфальту? На пригорки вкручиваете или есть возможность пешочком зайти? Заранее благодарю за ответы.
С уважением, Максим.

Максим, добрий день. Тих хто відстає не залишаємо, це питання гарантую я особисто і завжди за цим уважно слідкую. Більше того, я люблю , щоб всі учасники були в полі зору один одного, і колектив не розбивався - це туристичний постулат, якого я намагаюсь дотримуватись. По асфальту темп обирається по найповільнішому учаснику, якщо у вас є сумніви або перестороги - ви можете очолити колону і колона йтиме вашим темпом. На пагорби кожен по власним можливостям - або заїжджає , або закочує велосипед, на вершині пагорба група чекає останнього, більше того - останньому дається пауза ще 1-2 хвилини на вершині, щоб перевести подих, під час якої група його чекає.

мне будет удобно покинуть Вас перед Коротычем, так как я с Солоницевки


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 17.06.2021 21:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 9
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:12.06.2021
Погожий Вітер
Добрый день
Я Роман, может получиться в вс у меня ,,
Что нужно чтоб поехать с вами?
Спс


Последний раз редактировалось Роман1980 18.06.2021 07:44, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.06.2021 22:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Роман1980 писал(а):
Погожий Вітер
Добрый день
Я Роман, мне 40, велик у меня два месяца , может получиться в вс у меня ,,
Что нужно чтоб поехать с вами?
Спс


Роман, добрий вечір. Вкрай бажано, щоб ваш загальний накат з початку сезону складав не менше ніж 100 км.
Решта залежить від вашого бажання. Не забувайте рем комплект та зовнішнє освітлення, а також воду в кількості не менше ніж 3л і харчі.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.06.2021 22:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 9
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:12.06.2021
Прикольно, я думал сообщение в ЛС отправил))
Я так понимаю, если я смогу - просто подъехать и я с вами?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.06.2021 22:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Роман1980 писал(а):
Прикольно, я думал сообщение в ЛС отправил))
Я так понимаю, если я смогу - просто подъехать и я с вами?


Все вірно.
Також прохання зареєструватись тут в темі, коли будете знати напевно.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 18.06.2021 09:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 31
Изображения: 6
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:13.05.2021
Будет еще +1 участник


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 18.06.2021 11:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 1711
Изображения: 26
Город: Харків, Павлове Поле, к-тр "Довженко"
Пол: Муж
Зарегистрирован:26.04.2012
Ігоре, не знаю як там на цей час, але хочу звернути увагу на один момент по вашому треку на ділянці лісу перед Семенівкою. 5 років потому в позначеному місці лісова дорога була завалена деревами в багатьох місцях, йшли більше пішки, аніж їхали, враховуючи що вона йде по ярку, в точці входу до лісу після з пів місяця дощів буде дуже "весело", та ще й на додаток кропива вище керма та купа комарів. Порекомендував би переглянути маршрут та їхати від дуба іншим шляхом.


Вложения:
forest_roure.jpg
forest_roure.jpg [ 272.43 КБ | Просмотров: 2931 ]
DSC_5545.JPG
DSC_5545.JPG [ 766.43 КБ | Просмотров: 2931 ]
DSC_5544.JPG
DSC_5544.JPG [ 679.48 КБ | Просмотров: 2931 ]


_________________
29" Bianchi Methanol CV 9.5 custom by Limonadik :)

ДЖД: ПН-СР-ПТН, 17:00
ДЖД - это торт! ДЖД - праздник каждый день! ДЖД - я це люблю! «Єдина країна - Єдине ДЖД»


Последний раз редактировалось Limonadik 18.06.2021 13:50, всего редактировалось 1 раз.
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 18.06.2021 12:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 329
Город: місто Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.02.2006
Limonadik писал(а):
Ігоре, не знаю як там на цей час, але хочу звернути увагу на один момент по вашому треку на ділянці лісу перед Семенівкою. 5 років потому в позначеному місці лісова дорога була завалена деревами в багатьох місцях, йшли більше пішки, аніж їхали, враховуючи що вона йде по ярку, в точці виходу з лісу після з пів місяця дощів буде дуже "весело", та ще й на додаток кропива вище керма та купа комарів. Порекомендував би переглянути маршрут і під'їхати до дуба іншим шляхом.

Вадім, привіт! Дякую, бро, прийняв до уваги!

Zheko писал(а):
Будет еще +1 участник

Чудово:)

Zheko писал(а):
мне будет удобно покинуть Вас перед Коротычем, так как я с Солоницевки

Зрозумів, добре!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.06.2021 12:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 1711
Изображения: 26
Город: Харків, Павлове Поле, к-тр "Довженко"
Пол: Муж
Зарегистрирован:26.04.2012
А взагалі, дуже сміливо вриватися у той ліс після такої кількості опадів :roll:. В гарних умовах той ліс технічно важкий, а після дощів тим паче :twisted: =_))).

_________________
29" Bianchi Methanol CV 9.5 custom by Limonadik :)

ДЖД: ПН-СР-ПТН, 17:00
ДЖД - это торт! ДЖД - праздник каждый день! ДЖД - я це люблю! «Єдина країна - Єдине ДЖД»


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.179s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'