| https://veliki.com.ua/news/Kak-pravilno-nastroit-pereklyuchateli-skorostej-na-velosipede.htm |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Ремонт вилки RST Monoshock
СообщениеДобавлено: 12.10.2021 14:13 

Сообщения: 10
Город: Виноградів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:04.08.2021
Доброго всім!
Купив Б/У електровелосипед Giant Prime, на ньому стоїть вилка RST Monoshock, які досить подібні на Cannondale headshock, з рульовою Overdrive2, це 1 1/4" - 1 1/2". Вилка безбожно гриміла, і люфтила, підозрюю що лінійні підшипники зсунулися вниз, і все через це. На ній так вже 3000 кілометрів проїхали, і я боюся, що з часом вона просто розламається.

Власне до питань:
1) Де можна купити якорь на 1 1/4"?
2) Чи хтось стикався з ремонтом таких вилок? Як вони розбираються?
3) Якщо нічого не вийде з ремонтом, де можна таку вилку купити, не обов'язково Monoshock, але амортизаторну, і з невеликим ходом, щоб не підняла ніс велосипеда?

Дякую наперед всім хто відгукнеться.

P.S. Варіант з заміною на вилку 1 1/8" - 1 1/2", верхнього підшипника, кришки рульової, і виносу, розглядаю як самий-самий крайній варіант.
P.P.S. За ці 3000км, я вже обдзвонив і обписав все +/- офіційне в Україні, що стосується велосипедів Giant, писав прямо в підтримку на сайті RST, і пробував шукати по європейських онлайн магазинах. Нічого не дало ніякого результату. :(


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12.10.2021 15:16 

Сообщения: 1119
Город: Средиземье
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.05.2014
12345


Последний раз редактировалось Yamato88 09.10.2022 16:59, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 12.10.2021 15:38 

Сообщения: 10
Город: Виноградів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:04.08.2021
Yamato88 писал(а):
Вот видимо решение вашей проблемы:
viewtopic.php?f=2670&t=506096

Я теж розумний :D , вже писав цій людині. Оголошення не актуальне, і він сам не знає, який там розмір штоку.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ремонт вилки RST Monoshock
СообщениеДобавлено: 13.10.2021 16:04 

Сообщения: 10
Город: Виноградів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:04.08.2021
І що, ніхто нічого не підкаже? :sad: Може хтось знає хочаби де можна запитати?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ремонт вилки RST Monoshock
СообщениеДобавлено: 13.10.2021 16:30 

Сообщения: 2610
Изображения: 35
Город: Харьков ХГ
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:06.05.2012
Могу только сказать что Cannondale headshock это технология.
Вилка которая возможно подойдёт, называется Fatty. Последняя
версия была то ли в 2011 то ли 2013 году. Знаю что в разные
годы они были под 26е колесо, более поздние под 28е (позиционировались
как для шоссе/гравел), с ходом 80 и 50 мм.
Я бы спрашивал у тех кто ремонтирует Lefty/Fatty, по внешнему виду этот RST Monoshock
очень похож на Cannondale Fatty, да и стандарты все исключительно Cannondale.
На форуме была тема про Lefty/Fatty, на веломании была ветка по их ремонту.

_________________
Gary Fisher Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ремонт вилки RST Monoshock
СообщениеДобавлено: 14.10.2021 11:09 

Сообщения: 10
Город: Виноградів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:04.08.2021
Headshock від канондейла та Overdrive2 від Giant братипо ідеології :smile: , але діаметри штоку в них різні, так що замінити на fatty не вийде.

Колись коли шукав як то розбирається, і ще не зрозумів що вилка від RST, передивився купу відосів про розборку Fatty, зняв вилку, і зрозумів, що так як на відео розібрати не вийде, бо для розборки треба витягувати якорь. Тоді ще не знав, що діаметри штоків у вилки бувають різні, замовив собі з нету якорь 1-1/8. Знову розібрав, хотів вже витягувати(виривати) старий, добре що додумався приміряти новий, а він не підходить. Поміряв штангеном, почухав голову, і поліз шукати інформацію про розміри вилки... поняв що треба якорь під 1-1/4", почав шукати... і не знайшов... ніде, ні українські інет магазини, ні аліекспрес, лиш на e-bay знайшов, але там доставка виходила щось до 600грн. На тому короче я і забив на спроби ремонтувати ту вилку, і переключився на спроби знайти нову вилку, з надією, що там купиться і якор. Після цього були мейли у всі Українські магази що я знайшов тоді, де хоч десь був присутній напис Giant, також писав в декілька Чеських філій, але так і не отримав відповіді. Через місяць пошуків, я здався, і рішив, що і так піде. Гримить, люфтить, але амортизує нормально, та най ходить.

Тепер вже з'явилася нова наснага, до ремонту, недавно знайшов цей форум, і вирішив запитати може тут хтось стикався з такою проблемою, і знає де можна купити якорь і вилку.

Вчора знайшов на аліку перехідники(https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2F32617742031.html&psig=AOvVaw3mnpSjjagP8GmACRQfwaAw&ust=1634285310503000&source=images&cd=vfe&ved=2ahUKEwilk7asucnzAhVPy7sIHfbTAJEQjhx6BAgAEAo) на шток вилки, аби під винос зробити з 1-1/8 1-1/4. Хтось користувався таким? Якощо це працює, то мабуть куплю звичайну вилку 1,5 на 1-1/8, все таки перехідник за 250грн це не заміна виноса за 1.5к :smile:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ремонт вилки RST Monoshock
СообщениеДобавлено: 18.10.2021 12:14 

Сообщения: 786
Изображения: 6
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:16.12.2010
А вы пробовали поэкспериментировать с имеющимися в продаже якорями? Мне кажется, что их реальнее реального адаптировать под ваши потребности. У нас есть в продаже 1-1/8" (28,6 мм) и так популярный некогда на кадейлах 1-1/2 (38,1 мм). У вас же (31,8 мм). Я бы взял полторашный якорь, например, вот
https://veloplaneta.ua/yakor-dlya-rulev ... MhEALw_wcB
и, подогнув лепестки, вбил бы его в ваш 1-1/4". У штоков разница в 6 мм, это на 3 мм нужно уменьшить радиус. ИМХО, можно заколхозить как два пальца об асфальт. Не хотите подгинать. Можно женой болгарина обрезать лепестки и малеха углубить к центру. Но, мне кажется, что можно обойтись подгинанием.
Если малеха заморочиться, можно ж взять кусок обычного штока на 1 1/8", сантиметра 3 будет более чем достаточно, распилить их вдоль, получив 2 или 3 составных части, чухнуть их с наружной стороны грубым наждаком, чтобы уменьшить глянцевость поверхности, увеличив трение, и использовать как проставку для обычного разжимного якоря от 1 1/8" рулевой, типа такой
https://veliki.com.ua/goods_yakor_11_8.htm
Ну а если совсем не хочется руками что-то изобретать, купить новую рулевую и получите свой якорь в заводском исполнении:
https://veliki.com.ua/headset/filter=he ... 1l8-1-1-4/
А с выносами сейчас проблем нет на 1-1/4"
https://veliki.com.ua/stem/filter=stem_ ... tem_on114/
Другое дело, что они как крыло боинга стоят, но тут уж владельцам дорогого сабжа стоит привыкать к тратам такого порядка :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ремонт вилки RST Monoshock
СообщениеДобавлено: 28.10.2021 11:40 

Сообщения: 10
Город: Виноградів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:04.08.2021
Маю якорь півторашку, можливо використаю жінку болгарина :D, або дремель, але ще треба переконатися що буде тримати, десь найти трубку такого діаметра і попробувати заякорити. Якщо той витягну, а цей не зловить, і свою мадам без транспорта лишу, та розорюся на таксюльках.

Щодо вставки з двох половин 1-1/8 можна подумати, не приходила в голову така ідея, якраз маю вилку зі збитою різьбою. +1

Якорь на рульові 1-1/8:1-1/4, вроді би мав бути під діаметр 1-1/8" чи я помиляюся?

Те що виноси як крило боїнга стоять, це так), хоча знайшов +/- подібний до того що мені треба і за бютжет не сильно вилажу https://velik-shop.com.ua/product/vynos-rulya-al-1-1-8-fsk-lg003-110mm-pod-rul-d-31-8mm-reguliruemyj-s-udlinitelem-shtoka-41mm/, але хз яка там якість порівняно з рідним.

За поради дякую! Але назад до теми, навіть якщо я витягну якорь, хз як далі ту вилку розбирати, якби хтось хто мав досвід роботи з такими вилками підказав як розібрати-зібрати, і чи є сенс при таких симптомах заморочуватися....


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.076s | 20 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'