ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 1 из 1 [ Сообщений: 46 ]
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Мої покатухи. Харків і область

Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
29.10.2020 00:11 Сообщение
Всім привіт. В цій темі буду публікувати відео своїх поїздок, які були зняті протягом цього літа/осені.

№1 Знімав на timewarp режим в gorpo 8. Це типу як таймлапс, тільки з деякими модифікаціями. Заодно хотів затестити як цей режим знімає вночі (спойлер: не дуже).
Вихідна якість відео була 2.7к, але ютуб зжер її добряче :( Та й то прийшлось повозитись, щоб отримати хоча б таку картинку.
Тому краще включати налаштування 2к або 4к.
phpBB [video]
Последнее сообщение



- Руаль Амундсен
Профиль 
29.10.2020 09:35 Сообщение
Вау. Насколько увидели из видео, в Харькове дорога ровная, без ям.


Re:

- Христофор Колумб
Профиль 
29.10.2020 11:51 Сообщение
MaxSM писал(а)
Вау. Насколько увидели из видео, в Харькове дорога ровная, без ям.

Та насправді є всякі дороги. Але так, на цьому відео поганих доріг немає (якщо не враховувати поодинокі дрібні відкрізки).
Основні проспекти і вулиці загалом без ям, хоча і тут є виключення. Наприклад, Московський проспект - найдовша вулиця у Харкові (~15-18км). Мені не випадало проїхати його прям від початку і до кінця, але як мінімум половина - це жах. Ям як таких немає, але асфальт покрився хвилями по 20см і там їдеш наче на катамарані.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Америго Веспуччи
Профиль 
29.10.2020 11:55 Сообщение
А шо с ПДД в Харькове? Мне показалось, шо велосипедист имеет преимущество перед всеми участниками движения.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
29.10.2020 12:52 Сообщение
Аякс писал(а)
А шо с ПДД в Харькове? Мне показалось, шо велосипедист имеет преимущество перед всеми участниками движения.

Та наче не порушував аж надто, якщо не брати до уваги парк. Зате точно пам'ятаю, що там був момент, коли мене ледь не "збрили". Я на перехресті рухався прямо, а тіп на зустрічній повертав наліво прямо перед носом, розминулись в лічених сантиметрах. Шкода, що відео було на прискореному режимі і цього по суті не видно. Вже не перший раз помічаю подібне.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Руаль Амундсен
Профиль 
29.10.2020 14:04 Сообщение
Вподобайка за українську мову. Чим більше буде українськомовного контенту - тим швидше ми подолаємо "московський світ".


Re:

- Руаль Амундсен
Профиль 
29.10.2020 14:07 Сообщение
MaxSM писал(а)
Вау. Насколько увидели из видео, в Харькове дорога ровная, без ям.


Наш мер Гєпа хоча й полюбляє совок, жукова, сєрпи і молоти, московський патріархат, та інші прояви московського світу, але дороги будує. Тобто зі своїми господарськими обов'язками справляється. Тому за нього і голосують по 60%.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Руаль Амундсен
Профиль 
29.10.2020 14:09 Сообщение
Аякс писал(а)
А шо с ПДД в Харькове? Мне показалось, шо велосипедист имеет преимущество перед всеми участниками движения.


А де автор відео порушив ПДР? На якій хвилині? Я не помітив. Хоча там дуже великий маршрут.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Америго Веспуччи
Профиль 
29.10.2020 14:39 Сообщение
Watsoon писал(а)
А де автор відео порушив ПДР?

автор знає - де. :smile:


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Врангель
Профиль  WWW 
29.10.2020 15:44 Сообщение
Watsoon писал(а)
Аякс писал(а)
А шо с ПДД в Харькове? Мне показалось, шо велосипедист имеет преимущество перед всеми участниками движения.


А де автор відео порушив ПДР? На якій хвилині? Я не помітив. Хоча там дуже великий маршрут.


Изображение Изображение

Изображение Изображение

Изображение Изображение
Изображение Изображение

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Изображение Про езду по заполненному парку Шевченко и перед оперным театром по тротуару нет слов! :facepalm:


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
29.10.2020 18:43 Сообщение
Touhg Dog писал(а)
Про езду по заполненному парку Шевченко и перед оперным театром по тротуару нет слов! :facepalm:

Добре, хоч в лісі порушень не знайшли :D
Але за деякі я готовий пояснити

Изображение


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
29.10.2020 19:43 Сообщение
Touhg Dog писал(а)
:facepalm:


0:11 - вибачте, але я не бачу сенсу зупинятись на пішохідних переходах, якщо там немає пішоходів або якщо моя траекторія руху не створить для них незручностей. Так, це порушення, але чи таке грубе, за яке варто розпинати?
0:14 - приймається
0:21, 0:55 - просто цікаво, на пустих пішохідних переходах Ви завжди зупиняєтесь на червоний?
0:26 - ок
0:35 - ок, не пропустив пішоходів (яких немає)
0:42 - знову ж таки, повз до перехрестя повільно, чекав зеленого , потім проїхав. Значно безпечніше виїхати трохи наперед, ніж стартувати від бордюра одночасно з машиною під боком.
0:49 - ок, не пропустив пішохода, але ж Ви мабуть завжди зупиняєтесь в таких ситуаціях?
1:01 - визнаю
1:05 - ?
1:32 тут я не зрозумів
2:35 - ?
2:55 - приймається
3:01 - мабуть малось на увазі, що поїхав на червоний? Там на відео вже залишалось 7 секунд, і поки я повільно підтягувався до перехрестя, вже ті секунди благополучно пройшли, але через прискорення може здатись, що виїхав на червоний.
3:04 - просто цікаво чи Ви зупиняєтесь на Т-подібних перехрестях в підйом, коли продовжуєте рухатись прямо і траекторія Вашого руху не пересікається з іншими учасниками дорожнього руху? Якби я комусь заважав, то розумію, але не в даному випадку.
3:05 - монтаж, вирізав стоянку на світлофорі.
3:08 - 9 секунд повз до перехрестя, поки не загорівся зелений
3:14 - погано пам'ятаю той момент, але можливо й виїхав раніше ніж потрібно.
3:53 - ? головна дорога
3:57 - монтаж, вирізав стоянку
4:10 - ок, приймається
4:18 - ?
4:43 - проїхав на зелений, якщо уважно придивитись, можна побачити, що машина позаду мене обганяє, ще в той момент як я проїхав лише середину перехрестя.
5:05 - так, згоден, за таке потрібно пожиттєво забирати вел
5:12, 5:13 - ок, просто зауважу, що там не наскрізне перехрестя, як зазвичай уявляється, і в той момент я нікому не заважав, хоч і порушив, визнаю.
6:07 - хз що там, не пам'ятаю і на відео не розберу. Ви виклали багато подібних ситуацій, коли останнє що видно - червоний колір світлофора, але потрібно враховувати що в подібних випадках я якщо не зупиняюсь повністю, то повзу в темпі черепахи до перехрестя і починаю проїзд, коли вже зелений.
6:30 - там вже горів зелений
6:55 - монтаж, вирізав стоянку
6:58 - саме перехрестя проїхав на зелений, пішоходам ніяк не заважав
7:04 - ти подиви шо творить! пішки обійшов машину і пересік пішохідний перехід на червоний (знову ж таки пішки). Пожиттєве позбавлення права їздити на будь-якому транспорті!
7:24, 7:26 - мабуть єдине варте уваги порушення. Проїхав бо добре знаю те перехрестя з таймінгами по світлофорах і до того ж дорога проглядалась, що звісно не знімає відповідальності, але це так, просто пояснюю свою логіку.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
29.10.2020 21:51 Сообщение
мде...


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Перси Фоссет
Профиль 
29.10.2020 22:43 Сообщение
Touhg Dog
вам бы хобби найти или уставать на раьоте сильнее.


Re:

- Христофор Колумб
Профиль 
01.11.2020 14:36 Сообщение
MaxSM писал(а)
Вау. Насколько увидели из видео, в Харькове дорога ровная, без ям.

Если выехал покататься, то всегда можно найти маршрут без ям. А вот если едешь в конкретное место, то как повезет.

Цитата
Шевченко и перед оперным театром по тротуару нет слов!

Там на дороге жопотряс, так что тоже срезаю через парк, каюсь.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
15.11.2020 12:53 Сообщение
№2 Поїздка на висоту Конєва в кінці цього літа. Поїхав без розвідки, просто довірившись maps.me і він як завжди завів мене в єб*ня. Але мабуть завдяки цьому і поїздка вийшла
більш насичена на події. По дорозі зустрічалось трохи диких тварин, трохи наркоманів, вперше їхав крізь заросле поле травою і ліз крізь колючий терен. Просто чудом ніде не пробився. На додачу до всього ще й добряче гепнувся зі спуску в лісі. Сам ліс зарослий, і трохи моторошний (особливо після окружної), але тим він ще більш чарівний.
Відео без коментарів, тому що вважаю в таких моментах коментарі зайві. Маршрут від Сортіровки до меморіалу майже без вирізань, та внизу є тайм-коди з ключовими моментами.


phpBB [video]


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Руаль Амундсен
Профиль 
17.11.2020 16:55 Сообщение
Взагалі-то й справді, коли дивишся, як ви один їдете крізь той ліс, стає трохи моторошно :smile:


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Фритьоф Нансен
Профиль 
17.11.2020 19:14 Сообщение
Watsoon писал(а)
Взагалі-то й справді, коли дивишся, як ви один їдете крізь той ліс, стає трохи моторошно :smile:


Ага. А представь ночь, дождь, деревья хрустят. И тут с...а за деревом человек весь в черном,
он редиска увидел быстро приближающейся свет и решил спрятаться. Или едешь, 30+
(тут уже я дебил, кто же ездит ночью по лесу с такой скоростью) и перед тобой яма 2х2х2.
Это постарались лесники, загнали экскаватор пока пролазил между деревьями и перекопали
тропинку, чтоб наркоманы лес не подпалили.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Перси Фоссет
Профиль 
17.11.2020 19:43 Сообщение
KubikV писал(а)
Ага. А представь ночь, дождь, деревья хрустят. И тут с...а за деревом человек весь в черном...


Изображение


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Фритьоф Нансен
Профиль 
17.11.2020 22:18 Сообщение
real SIMON писал(а)
KubikV писал(а)
Ага. А представь ночь, дождь, деревья хрустят. И тут с...а за деревом человек весь в черном...


Изображение

:lol:


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
22.11.2020 13:58 Сообщение
В цьому відео зібрав дивних персонажів, які траплялись мені на шляху: наркомани, грабіжник, тупі пішоходи і т.д.

phpBB [video]



- Христофор Колумб
Профиль 
26.03.2021 23:22 Сообщение
Моя перша серйозна спроба забрати КОМ в Strava. Я спеціально виїхав рано, щоб не заважали автомобілі. І автомобілі дійсно не заважали, зате заважали собацюри. До речі, чоловік, який з'являється в самому кінці відео, ходив і розмахував 30см ножем. Я це помітив тільки потім. Втім, мабуть нічого дивного

phpBB [video]


Re:

- Христофор Колумб
Профиль 
27.03.2021 02:09 Сообщение
gilles писал(а)
До речі, чоловік, який з'являється в самому кінці відео, ходив і розмахував 30см ножем. Я це помітив тільки потім. Втім, мабуть нічого дивного


:jedays: Типовий Харків :)


Re: Re:

- Христофор Колумб
Профиль 
27.03.2021 02:23 Сообщение
Kostiantyn.Hermash писал(а)
gilles писал(а)
До речі, чоловік, який з'являється в самому кінці відео, ходив і розмахував 30см ножем. Я це помітив тільки потім. Втім, мабуть нічого дивного


:jedays: Типовий Харків :)

Ага. Ще більш дивно було зустріти його в такій глухомані і в таку рань. Та я думав він здивувась не менше мене. "Шо він хоче? Йому дороги мало чи шо?"


Re:

- Христофор Колумб
Профиль 
29.03.2021 15:12 Сообщение
phpBB [video]


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
08.05.2021 11:10 Сообщение
phpBB [video]


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
11.06.2021 13:04 Сообщение
Відвідав три водосховища в найближчих околицях Харкова: В'ялівське, Муромське і Трав'янське. Також заїхав в села з цікавими і незвичними назвами: Веселе і Нескучне. Крім того по дорозі прийшлось відбиватись спочатку від собак (деякі залишились за кадром), а потім - від спеки. Це моя перша поїздка на 100км+ в 2021 році, і сподіваюсь, що не остання :)

phpBB [video]


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Ерофей Хабаров
Профиль 
11.06.2021 19:38 Сообщение
Покажте трек поездки пож =)


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
11.06.2021 19:43 Сообщение
Catz писал(а)
Покажте трек поездки пож =)


https://www.strava.com/activities/5366437480


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Ж.Ф. Лаперуз
Профиль  ICQ 
12.06.2021 17:31 Сообщение
gilles
Зачем звонить детям на пешеходном переходе?

Изображение


Почему на пешеходной дорожке пешеход должен быть осторожным, а не велосипедист?

Изображение


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
12.06.2021 18:22 Сообщение
nanolab писал(а)
gilles
Зачем звонить детям на пешеходном переходе?

Почему на пешеходной дорожке пешеход должен быть осторожным, а не велосипедист?



З дітьми негарно вийшло, згоден. В той момент прогавив, що там перехід і зовсім не очікував побачити там дівчинку на самокаті, яку не було видно за машиною.

З приводу пішохода. Я і їхав обережно. Особисто сам, навіть на тротуарі, коли йду пішки і коли потрібно зупинитись, розвернутись чи перейти на іншу сторону, завжди дивлюсь чи позаду не їде чи не біжить ніхто, чи навіть не йде ніхто і не наступає на п'яти. Тому не очікував від нього такої різкої зміни напрямку руху. Звісно це не така велика проблема, просто ще одна демонстрація непередбачуваності пішоходів.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
16.06.2021 00:48 Сообщение
gilles писал(а)
phpBB [video]

Люблю такие видосы, подписался


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Марко Поло
Профиль 
17.06.2021 09:41 Сообщение
"What gives bicycle in Ukraine?"

загадочный вопрос. Золотая рыбка? Выигранная лотерея? Аист? Что же за субстанция таки раздает велосипеды в Украине? Интрига!


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Ерофей Хабаров
Профиль 
17.06.2021 11:51 Сообщение
dukuaNew писал(а)
"What gives bicycle in Ukraine?"

загадочный вопрос. Золотая рыбка? Выигранная лотерея? Аист? Что же за субстанция таки раздает велосипеды в Украине? Интрига!


Гугл перевод?
"What does bicycle give in Ukraine" в крайнем случае, хотя как сказал бы нейтив, не могу решить =)
Варианты:
What does bicycle enable in Ukraine
What does bicycle make possible in Ukraine


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Марко Поло
Профиль 
17.06.2021 14:30 Сообщение
Catz писал(а)
What does bicycle make possible in Ukraine

Уже гораздо лучше :yes:

Но, к.м.к., самая удачная формула могла бы быть такой:

What xxx can cycling offer in Ukraine,
где xxx - может быть любым, например:
- benefits (видимо то, шо аффтар первоначально имел ввиду)
- sexual harassment
- health emergency
- tax penalty
- spectacular views
- term of imprisonment
и т.д.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
12.07.2021 14:06 Сообщение


Последний раз редактировалось gilles 29.05.2022 13:16, всего редактировалось 1 раз.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
14.11.2021 13:03 Сообщение


Последний раз редактировалось gilles 29.05.2022 13:15, всего редактировалось 1 раз.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
17.11.2021 20:49 Сообщение


Последний раз редактировалось gilles 29.05.2022 13:15, всего редактировалось 1 раз.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
23.11.2021 14:27 Сообщение
Невеликий відеозвіт з моєї минулорічної велопоїздки з Харкова через Полтаву в Диканьку.
Це була перша моя поїздка на подібну відстань.



Последний раз редактировалось gilles 29.05.2022 13:14, всего редактировалось 1 раз.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
30.11.2021 13:05 Сообщение


Последний раз редактировалось gilles 29.05.2022 13:13, всего редактировалось 2 раз(а).


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
29.05.2022 13:11 Сообщение


Останнє відео яке я знімав на даний момент у Харкові. Рівно за місяць до початку повномасштабної війни :sad:


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
07.06.2022 22:51 Сообщение
gilles писал(а)
Невеликий відеозвіт з моєї минулорічної велопоїздки з Харкова через Полтаву в Диканьку.
Це була перша моя поїздка на подібну відстань.


О да - Валки, как же меня вымотали эти спуски-подъемы, да еще и вмордувинд всю дорогу.


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
21.01.2023 18:05 Сообщение
Коротка нарізка з мого бревету300км в Куп'янськ восени 21 року. Було холодно і гопро, на жаль, часто виключалась або зависала, тому на повноцінне відео важкувато назбирати матеріал. Та й відверто кажучи немає зараз великого бажання, тому відео коротеньке. Зараз там, мабуть, все виглядає геть по-іншому...



Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
12.02.2023 14:25 Сообщение
Це відео знято задовго до повномасштабної війни. Їхав без особливого маршруту, навмання, тому трохи поблукав і поїздив по колу.
Якби не війна, я би з великою ймовірністю викинув це відео в смітник, але, оскільки Харків вже не виглядає (і мабуть вже не буде виглядати) так як раніше, я вирішив зберегти це відео на пам'ять.
Приблизний маршрут: вул. Чичибабіна, вул. Юри Зойфера, Проспект Незалежності, вул. Данилевського, вул. Ромена Роллана, Проспект Незалежності, Клочківський узвіз, вул. Клочківська, вул. Полтавський шлях, вул. Дмитрівська, вул. Чоботарська, вул. Різдвяна, вул. Полтавський шлях


phpBB [video]


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
18.02.2023 20:19 Сообщение
Відео знято ще за тих часів, коли в Лісопарку можна було їздити. Ностальгія

phpBB [video]


Re: Мої покатухи. Харків і область

- Христофор Колумб
Профиль 
27.03.2023 16:17 Сообщение
Відео було знято ще в далекому 2020 році. Тоді я хотів порівняти наскільки швидше проїду на велосипеді у своєму середньому темпі по маршруту 26-го трамваю.
Я би можливо викинув це відео в смітник аби не повномасштабна війна з росією. З її початком цей маршрут прибрали і невідомо коли повернуть. Так само як і багато будівель, які ще зафільмовані на цьому відео, вже зруйновані та не підлягають відновленню.

phpBB [video]
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить

Страница 1 из 1 [ Сообщений: 46 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия