ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| орбітрек ціна |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 04.10.2019 09:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 1739
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
apl81 писал(а):
Тут вот еще какое дело. Вот представил я, что решил выбирать себе идеальную ростовку по етт (признаю, что по ЕТТ правильней всего выбирать в идеальном мире). Определился точно какой будет ЕТТ. А что дальше?
Ходить по магазинам и мерять етт? А если мне понравился какой то определенный велосипед а етт у него не тот что нужно или ростовок нужных нет? что делать? А если мне подвернулся б.у. велосипед супер дешево и супер крутой, примерно моей ростовки (между М-L) но етт там не совпадает с моим - проходим мимо? Так можно и вообще не купить себе велосипед, а только и делать что выбирать бесконечно долго. Обычно так никто не делает. А делают это 90% покупателей вот так (пишу из своего опыта в розничных продажах велосипедов) Приходят в магазин и говорят - "ох ты какой красивый красный велосипед, хочу его" . Покупают, седло поднимают на нужную высоту и вперед с ветерком. Да так не очень правильно но очень многие именно так и катаются, причем всю жизнь и отлично себя чувствуют


Це все так , але трішечки не так .Залежить від того що у вас в пріоритеті . Купити "нахаляву"/вигідно велосипед ,чи купити велосипед , який би вам підходив ідеально . Себто , чи отримаєте ви максимум задоволення від того , що рама підходить ідеально чи від того , що таку вигідну покупку зробили . По-простому - де більше "кайфу" .
А про етт . Навіть при одинаковому етт посадка може бути різною .Бо різними бувають кути підседільної і кермової труби . А це може змістити сідло на кілька сантиметрів . Тому етт я вважаю орієнтиром , біля якого слід шукати ідеал .
Етт не єдиний параметр підбору розміру . Більш вірним вважається reach i stack (вони визначають положення верха кермової колонки відносно каретки) .
По ваших світлинах видно , що ви компенсували різні довжини рам положенням сідла і довжиною виноса . Це мало би позначитися на балансування посадки . По інакшому відчуваються різкі спуски , підйоми , проїзди нерівностей , вискакування на бордюри . Іноді це може і не зауважити , а іноді і сильно відчутно.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.10.2019 22:40 

Сообщения: 322
Город: Харьков салтовка
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:04.09.2009
romm писал(а):
По ваших світлинах видно , що ви компенсували різні довжини рам положенням сідла і довжиною виноса . Це мало би позначитися на балансування посадки . По інакшому відчуваються різкі спуски , підйоми , проїзди нерівностей , вискакування на бордюри . Іноді це може і не зауважити , а іноді і сильно відчутно.


Лично я вообще никогда не замечал таких тонкостей. А вот зато очень хорошо замечал замену задней кассеты. Есть у меня в харькове тестовая горка. С большой даниловки асфальтный подъем на жуки, к кругу троллейбусов №2 . Я на нем свои велосипеды тестирую. Если заезжаю легко - то хороший велосипед. если заезжаю плохо - плохой. Мдя.

Очень наглядно на этом подъеме я тестировал звезды. Ставил вперед от 32 до 38т. И сзади ставил кассеты от 11/28 до 11/42. на найнере. В итоге остановился на кассете 11/36 и звезда спереди 34т

Вот именно замену звезд на велосипеде я ощущал очень хорошо А вот эти вот етт и ростовки честно говоря до лампочки в основном. Да так неправильно и никому я это не советую.
Бывают и у меня исключения.
Подвернулась мне как то мега зачетная рама Merida 0.9 Team Carbon (ну тянуло меня раньше на мериды) . Рама супер легкая 900 грамм, супер прочная, на такой раме выступали сборные и занимали призовые места. И ростовка примерно моя. Но рама вытянута. Ну думаю - пофигу. Порылся в гараже, достал припасенные козырные запчасти, карбоновые шатуны, карбо вилку редкую, штыри, колеса, рули выносы KCNC - все легкое, прочное, красивое. Собирал для себя, для души. - и на тебе - не смог ездить. Ну неудобно и все тут. Посадка слишком вытянутая даже для моего неспешного матрасного катания. Вилки менял, выносы, подседелы с офсетом и без. Один хрен. Странно это было конечно. Распродал потом я ту мериду на барахоле по частям с выгодой конечно.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

_________________
Продам горный велосипедТрек


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2019 10:04 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Как по мне, низковатая рама, подседел слишком ушел вверх, много проставок под вынос, но мериды (и не только) любили так собираться...
Чтоб заезжать на горки - можно и двойник поставить, часто ведь просто нет смысла упираться на одной звезде спереди.

п.с. До речі, ЕТТ у нас порівняно недавно почали враховувати. Я став замислюватися над довжиною велосипеда тоді, коли, принаймні в нашій країні, такого поняття ще не було, існувала лише "ростовка".


Последний раз редактировалось Elk 2 05.10.2019 10:16, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 05.10.2019 10:17.
СообщениеДобавлено: 05.10.2019 11:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Elk 2 писал(а):
До речі, ЕТТ у нас порівняно недавно почали враховувати. Я став замислюватися над довжиною велосипеда тоді, коли, принаймні в нашій країні, такого поняття ще не було, існувала лише "ростовка".

На нашому форумі про ETT говорили 14 років тому. Могли й раніше, але раніше цього форуму ще не було. Це давно чи недавно?
viewtopic.php?f=19&t=748&p=5908&#p5908


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2019 11:22 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Недавно, як для мене) Замислювався над цим поняттям понад років 20 тому. Довжина верхньої труби не враховувалая нашими велопродавцями зовсім, принаймні в Києві. Багацько галасу було про вагу велосипеда, а от про геометрію - нічого. Для мене питання ЕТТ було особливо актуальним: довгі руки, відносно довгий торс і короткі ноги.

трошки офф...також давно думав, чому не зробити рами під вісь з отвором замість звичайних дропаутів, не зробити ширшими втулки - тільки недавно це почали робити)) невже це так важко було?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2019 12:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Elk 2 писал(а):
Трошки офф...також давно думав, чому не зробити рами під вісь з отвором замість звичайних дропаутів, не зробити ширшими втулки - тільки недавно це почали робити)) невже це так важко було?

Це почали робити тому, що звичайні неекстремальні ґрунтові гонки (кроскантрі) стають усе жорсткішими. З високо піднятим сідлом, без захисту. Тепер там так:
Изображение

Воно заразило циклокрос та шосе. Цьому сприяло те, що там якраз впровадили дискові гальма. Однак поза такою фізкультурою нема особливого сенсу переходити на втулки та рами під вставну вісь. Навіть у найзапеклішому туризмі.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2019 14:30 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Так, звісно. Але і формально воно правильно, оскільки краще за ексцентрик в принципі. Також багато того, що не є технологічним у певному сенсі видають за новаторство і технології, наприклад потовщення керма з дюйма до 31.8, або перехід на конусну рульову, що не відчувається у повсякденні.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2019 14:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Elk 2 писал(а):
Так, звісно. Але і формально воно правильно, оскільки краще за ексцентрик в принципі. Також багато того, що не є технологічним у певному сенсі видають за новаторство і технології, наприклад потовщення керма з дюйма до 31.8 та інше, або перехід на конусну рульову - не відчувається у повсякденному, вибачте за оффтоп.

Для того, що я тільки-но згадав, оверсайз якраз дуже доречний. Кроскантрійні рулі з початку 2000-х поширшали з 540-580 мм приблизно до 650-720 мм. Вилки - подовшали з 430-440 до 500-520 мм. Сам перехід з 26" на 29" додав вилкам 30-35 мм довжини, а ще ж і хід потроху більшає, причому в масових серіях. Ну, а про шосе балачка окрема й довга.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2019 17:40 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Так, ротори побільшали, вісь стала необхідністю, а не забаганкою). Тим паче, зробити під вісь ніяких особливих витрат, як і збільшити діаметри компонентів...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2019 17:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Це добре, що воно так поперло з новими стандартами, старі стандарти (котрі мене цікавлять) - дешевшають, що мене і тішить.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2019 18:04 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Все, що хотів та не був не в змозі мати колись - тепер стало доступним). Мене тішить також.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2019 18:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Elk 2 писал(а):
Все, що хотів та не був не в змозі мати колись - тепер стало доступним).

:good:
+++

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2019 20:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 1739
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
apl81 писал(а):
. Ну неудобно и все тут. Посадка слишком вытянутая даже для моего неспешного матрасного катания. Вилки менял, выносы, подседелы с офсетом и без.

З посадкою треба або радитися з тим хто це знає , або копіювати те що вже сподобалося (положення сідла відносно каретки і положення керма відносно каретки ) . З посадкою буває так -щось змінив чуть-чуть , і вже класно .
З тою мерідою . Навскидку , кидається в очі . Сідло максимум взад (коли рама довга , має бути вперед) , винос закороткий, і зависоко ( забрати кільця і перевернути ). А їзда в гору - це в основному до підбору передач , лочення вилки (є ще багато дрібних факторів , але це не сильно суттєво) .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.132s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'